Slide

O nas / Wspólnicy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się, nowoczesną kancelarią zapewniającą wszechstronną obsługę prawną dla biznesu.

Koncentrujemy się na bezpiecznym osiągnięciu przez naszych Klientów ich celów biznesowych. Dokładamy wszelkich starań, aby być odpowiedzialnym i skutecznym partnerem przedsiębiorców - rozumiejącym ich potrzeby biznesowe i dbającym o to, aby rezultaty naszej pracy były efektywne i przekładały się na konkretną wartość dla Klientów.

Kluczowi prawnicy G’n’Law to zespół o stałym składzie osobowym. Pracujemy ze sobą od lat, a doskonała komunikacja i dbałość o relacje przekładają się na sprawność obsługi oraz najwyższą jakość i efektywność oferowanych przez nas usług. Dzięki współpracy z doradcami z innych dziedzin, w tym podatkowymi i finansowymi, spoglądamy na każde wyzwanie z szerokiej perspektywy, a nasze wsparcie jest kompleksowe - pozwala naszym Klientom na podjęcie optymalnych i bezpiecznych decyzji w oparciu o rzetelne analizy różnych rozwiązań i ich aspektów.

Wyróżnia nas

  • Wieloletnie doświadczenie zespołu obejmujące bieżącą obsługę prawną polskich i międzynarodowych podmiotów, a także udział w złożonych projektach biznesowych
  • Znajomość realiów i biznesowe podejście w poszukiwaniu skutecznych rozwiązań prawnych dopasowanych do potrzeb i oczekiwań przedsiębiorców
  • Najwyższy poziom kompetencji w obszarach specjalizacji i nastawienie na stały rozwój wiedzy
  • Doskonała komunikacja oraz sprawna i terminowa realizacja usług.

Poznaj nas – zapraszamy do kontaktu z nami!
Przemysław Grzywaczewski, Kinga Grzywaczewska, Agnieszka Kubis

Slide

/ Wspólnik, radca prawny

Kinga Grzywaczewska

Jestem wspólnikiem kierującym zespołem transakcyjnym. Specjalizuję się w zakresie transakcji na rynku kapitałowym, prawa gospodarczego oraz prawa korporacyjnego.

Slide

Posiadam wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie projektów realizowanych zarówno po stronie sprzedających jak i podmiotów dokonujących inwestycji kapitałowych i finansowych. Doradzałam przy transakcjach fuzji i przejęć oraz projektach typu joint ventures, zapewniając kompleksowe wsparcie prawne obejmujące także proces due diligence i doradztwo na etapie post-transakcyjnym, w tym przy restrukturyzacjach przejętych aktywów i wdrażaniu programów motywacyjnych dla kadry zarządzającej.

Rozumienie celów i potrzeb Klientów pozwala mi być skutecznym i zaufanym doradcą również w ich bieżącej działalności. Moje doświadczenie pomaga mi także skutecznie prowadzić negocjacje w innych obszarach działalności Klientów, w tym z ich klientami, dostawcami, czy instytucjami finansującymi.

W trakcie dotychczasowej ścieżki zawodowej doradzałam Klientom z wielu branż, między innymi odzieżowej, budowlanej, IT, opieki zdrowotnej, HR, logistyki, energetycznej.

Slide

/ Wspólnik, radca prawny

Przemysław Grzywaczewski

Specjalizuję się w zakresie prawa inwestycji budowlanych, prawa umów oraz ochrony konkurencji.

Slide

W trakcie swojej kilkunastoletniej kariery zawodowej prowadziłem wiele projektów w obszarze doradztwa przy tworzeniu i negocjowaniu kontraktów handlowych, a także zajmowałem się kompleksowym doradztwem w zakresie obrotu i zarządzania nieruchomościami. Byłem członkiem zespołów oraz wielokrotnie prowadziłem procesy inwestycji budowlanych. Wspierałem działy infrastruktury i utrzymania ruchu pomagając w przedsięwzięciach mających na celu realizację produkcji, zakup linii technologicznych, maszyn, urządzeń oraz mediów.

Zajmuję się również doradztwem korporacyjnym, w tym dotyczącym procesów przekształcania i łączenia spółek handlowych oraz uczestniczę jako doradca prawny w procesach likwidacji podmiotów gospodarczych. Wiele prowadzonych przeze mnie projektów dotyczy zagadnień z zakresu ochrony konkurencji i konsumentów – w tym porozumień między przedsiębiorcami. Pomagam Klientom w ustalaniu ogólnych warunków sprzedaży i zakupu towarów w obrocie B2B.

Realizowałem zarówno doradztwo bieżące jak i kompleksowe projekty m.in. dla spółek z segmentu budowlanego i wyposażenia (w tym armatury łazienkowej), kosmetycznego, papierniczego, chemicznego oraz sprzętu elektronicznego, a także dla przedsiębiorstw zajmujących się wyposażeniem biur, placów zabaw i siłowni zewnętrznych oraz fotowoltaiką.

Slide

/ Wspólnik, radca prawny

Agnieszka Kubis

Specjalizuję się w obszarze prawa gospodarczego, prawa korporacyjnego oraz praw własności intelektualnej.

Slide

Zapewniam bieżące wsparcie w tworzeniu i negocjowaniu umów handlowych z uwzględnieniem tematyki praw własności intelektualnej, w tym umów regulujących przeniesienie majątkowych praw autorskich, licencyjnych i wdrożeniowych. Wspieram Klientów w negocjacjach z interesariuszami danego projektu. Udzielam wsparcia i doradztwa prawnego w rozwiązywaniu i prowadzeniu sporów związanych z realizowanymi projektami biznesowymi.

Moja praktyka zawodowa koncentruje się także na praktycznych aspektach zwalczania nieuczciwej konkurencji oraz ochrony danych osobowych, w ramach której od wielu lat świadczę kompleksowe usługi doradztwa prawnego na rzecz przedsiębiorców m.in. z branży IT, produkcyjnej (z segmentu elektronicznego, kosmetycznego, meblarskiego i budowlanego) oraz HR.

Wspieram Klientów prowadzących działalność w obszarze e-commerce zarówno w obrocie B2B, jak i B2C.

Reprezentuję Klientów i doradzam w sprawach z zakresu bieżącego doradztwa korporacyjnego oraz w złożonych projektach ukierunkowanych na zmianę struktury i formy prawnej prowadzonej działalności.

W swojej praktyce stawiam na poznanie potrzeb Klienta i środowiska, w jakim on pracuje, a także zapewnienia bezpiecznych rozwiązań dostosowanych do jego potrzeb.

Slide

Kontakt z nami

KRS: 0000787548
REGON: 302649356
NIP: 7811892674