Slide

Dołącz do Zespołu

Lubisz wyzwania i chcesz uczestniczyć w ciekawych projektach z różnych dziedzin prawa? Cenisz dynamikę i otwartą komunikację? Nie boisz się pytać, ale też potrafisz samodzielnie poszukiwać odpowiedzi? Lubisz ludzi i współpracę w zespole?

W naszym Zespole jest miejsce dla otwartych, zmotywowanych prawników, którzy nie boją się samodzielnych zadań i odpowiedzialności, a zarazem chcą rozwijać swoją wiedzę i kompetencje praktyczne oraz tworzyć nowoczesne rozwiązania prawne.

Zapraszamy do współpracy – skontaktuj się z nami!

Slide

Klauzula informacyjna

Osoby zainteresowane przesłaniem do G’n’Law swojej aplikacji prosimy o zapoznanie się z poniższą klauzulą informacyjną:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grzywaczewski Kancelaria Prawna sp. k. z siedzibą w Poznaniu („G’n’Law” lub „Administrator”). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę, w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji. Administrator oczekuje podania w dokumentach aplikacyjnych następujących danych: imię i nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, kwalifikacje zawodowe, w tym informację o znajomości języków obcych. W zakresie, w jakim przetwarzanie opiera się na Pani/Pana zgodzie (gdy ubiega się Pani/Pan o zatrudnienie w rozumieniu Kodeksu pracy i przekazuje G’n’Law dane wykraczające poza zakres wskazany w art. 22(1) Kodeksu pracy lub jeżeli wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach organizowanych przez G’n’Law), ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, w tym prawach przysługujących Pani/Panu znajduje się tutaj.

Slide

Kontakt z nami

KRS: 0000787548
REGON: 302649356
NIP: 7811892674